NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Bakotech zaprasza na kolejną edycję cyklu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa sieci: FireTalks Roadshow 2017

2017-02-21 12:20:08

FireTalks Roadshow 2017 organizowane jest we współpracy z firmą WatchGuard Technologies, dostawcą rozwiązań UTM i Next-Generation Firewall oraz AlienVault, producentem ujednoliconej platformy zarządzania logami i zdarzeniami bezpieczeństwa (USM). Spotkanie zostało podzielone na poszczególne bloki tematyczne, związane z kluczowymi aspektami ochrony firmowych (i publicznych) sieci. Poruszone zostaną kwestie korzyści płynących ze stosowania ochrony wielopoziomowej, (Jerzy Trzepla, Territory Sales Manager WatchGuard), problematyki związanej z narastającymi zagrożeniami typu ransomware oraz wyzwań, jakie stanowi stworzenie bezpiecznej sieci Wi-Fi (Wojciech Pietrow, Business Development Manager, Bakotech). Podczas sesji demonstracyjnej zaprezentowane zostanie m.in. innowacyjne narzędzie wizualizujące  Watchguard Dimension oraz wprowadzona na początku roku najnowsza funkcjonalność Threat Detection & Response. W drugiej części spotkania poruszone zostaną zagadnienia zarządzania bezpieczeństwem oraz skanowania podatności za pomocą platformy AlienVault USM.

Na zakończenie przewidziane  zostało losowanie nagród oraz wręczenie certyfikatów.

 

Agenda i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie organizatora:

28.02.2017 Szczecin

01.03.2017 Poznań

2.03.2017 Wrocław

7.03.2017 Gdańsk

8.03.2017 Warszawa

9.03.2017 Kraków

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

 

 

O WatchGuard Technologies:

Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

O AlienVault:

AlienVault jest rozwiązaniem, które umożliwia organizacjom różnych wielkości korzystanie z rozwiązań bezpieczeństwa wykrywających aktualne zagrożenia i umożliwiających odpowiedź na nie w bardzo krótkim czasie. Obok funkcjonalności tradycyjnego systemu SIEM, AlienVault Unified Security Management (USM) posiada wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa zintegrowane w jednej platformie, bez dodatkowych opłat. AlienVault skoncentrowany jest na łatwości użytkowania i wdrożenia, dlatego jest idealny dla średnich organizacji z ograniczonym budżetem i zasobami.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.

Agnieszka Trenda

PR&Marketing Manager, tel. 660 910 074

e-mail: agnieszka.trenda@bakotech.com

www.bakotech.pl

 

O BAKOTECH

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: