NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Bakotech zaprasza na czwartą edycję IT SEC CONFERENCE 2017

2017-03-08 12:29:52

Podczas konferencji zostaną omówione kluczowe wyzwania, z jakimi zmagają się różnego rodzaju organizacje - od małych firm i placówek publicznych, aż po przedsiębiorstwa klasy Enterprise. Wykłady teoretyczne będą obejmować takie kwestie jak stworzenie i utrzymanie bezpiecznej sieci Wi-Fi, ochronę przed atakami typu ransomware, zabezpieczenie organizacji przed utratą, wyciekiem i kradzieżą wrażliwych danych, monitorowanie zachowań użytkowników uprzywilejowanych, ochronę przed zagrożeniami wewnętrznymi, analizę i zarządzanie incydentami bezpieczeństwa oraz monitorowanie i zarządzanie pracownikami mobilnymi w terenie. Prelegenci poruszą także temat dystrybucji usług bezpieczeństwa dostępnych w chmurze publicznej i prywatnej oraz korzyści wynikających ze sprzedaży oprogramowania w modelu SaaS.

Oprócz prelekcji przewidziane zostały również demonstracje techniczne, tak aby zainteresowani mogli zapoznać się z działaniem poszczególnych rozwiązań w praktyce.

Prelegentami będą nie tylko eksperci z Bakotech, ale również przedstawiciele poszczególnych marek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się mi.in. WatchGuard Technologies, DigitalGuardian, TitanHQ, ObserveIT oraz NetMotion.

Na zakończenie konferencji po raz pierwszy zostaną wręczone specjalne nagrody w czterech kategoriach: Najlepszy Partner 2016, Najbardziej Efektywny Partner 2016, Najszybciej Rozwijający się Partner 2016 oraz Najlepszy Handlowiec 2016.

Patronem medialnym wydarzenia jest CRN Polska.

 

DATA: 11 kwietnia 2017, 8:30-16:00

MIEJSCE: Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37, Warszawa

UCZESTNICTWO: Partnerzy Handlowi

KOSZT: konferencja bezpłatna

Formularz rejestracji oraz agenda dostępne są na stronie Bakotech w zakładce wydarzenia:

https://bakotech.pl/event/show/95/Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.

Agnieszka Trenda

PR&Marketing Manager, tel. 660 910 074

e-mail: agnieszka.trenda@bakotech.com

www.bakotech.pl

 


BAKOTECH

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: