NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Największa konferencja Partnerska WatchGuard’a dla regionu EMEA – Apogee Ibiza 2018

2018-05-29 14:27:36

W dniach 18-20 maja 2018 odbyła się Konferencja Partnerów firmy WatchGuard Technologies w regionie EMEA.

Około 250 osób z firm partnerskich, w tym 6 osób z Polski spotkało się na Ibizie, aby lepiej poznać strategię rozwoju produktów, podejście rynkowe, podzielić się wrażeniami, opiniami i przewidywaniami. Jedną z obecnych osób był Jerzy Trzepla, Dyrektor Regionalny WatchGuard. „Cieszę się z obecności polskich partnerów jako uczestników konferencji i jestem dumny z ich nominacji do europejskich nagród. Potwierdza to, że rozwiązania WatchGuard odpowiadają wymaganiom polskich firm” – skomentował.

Ze strony Watchguard’a były obecne osoby piastujące najważniejsze stanowiska wliczając w to prezesa (Prapash Panjwani), VP ds. sprzedaży (Sean Price), VP ds. rozwoju produktów (Andrew Young, Brendan Patterson), VP ds. marketingu (Michelle Welch).

Wszystkie prezentacje i spotkania odbywały się w dwóch ścieżkach: biznesowej i technicznej, zatem każdy mógł znaleźć coś dla siebie, wziąć udział w interesujących prezentacjach, porozmawiać twarzą w twarz z przedstawicielami producenta. Było to największe i najliczniejsze ze spotkań serii Apogee, tym razem w klimatycznej scenerii na Ibizie.

 

 

O WatchGuard

Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany, jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.

Agnieszka Trenda

PR&Marketing Manager, tel. 660 910 074

e-mail: agnieszka.trenda@bakotech.com

www.bakotech.pl

 

O BAKOTECH

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: